Цікаві посилання


Найкращі розвиваючі сайти для дітей українською мовою.

1. "Левко" сайт для дітей та батьків, що пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, та сценарії дитячих свят.



2. “Нашим діткам  сайт присвячений дошкільнятам та ранньому розвитку дитини. Тут розміщені дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, сценарії свят, аудіокниги та ще багато цікавого.


3. “Пустунчик інформаційно-розважальний портал присвячений розвитку, навчанню та відпочинку дитини. Сайт пропонує різноманітний контент: ігри, аудіотеку, творчість, рукоділля, дозвілля, віртуальну школу та багато цікавого, що дозволить огранізувати відпочинок вашої дитини.

4. Зроби Сам(А) цікавий сайт з рукоділля від Яни Смакули, що обов’язково сподобається дітка та батькам, які полюбляють проводити час разом та створювати речі своїми руками.  Також тут зібрана велика кількість схем, матеріалів та уроків для початківців, які допоможуть опанувати мистецтво хендмейду.




5.  “Небо  сайт християнської тематики для батьків та дітей з великою кількістю матеріалів та мультфільмів українською мовою, які можна переглядати online або завантажити на свій комп’ютер.



6.“ Світ дитини – сайт, який створила та веде патріотка Юля Турчина з Харкова. Тут ви знайдете заняття для дітей, вірші, логопедичні чистомовки, кросворди, ігри, дитячі забавлянки, українські вірші, гуморески та корисну літературу. Потрібно додати, що Юля має донечку 5 років, тому всі матеріали пройшли своєрідне “тестування” та обов’язково повинні вам сподобатись.

7.  “Казкар – один з кращих сайтів подібної тематики на просторах українського Інтернету. Тут є всі необхідні матеріали для малечі та батьків: казки (українські та народів світу), легенди про міста, села, гори, річки, рослин і тварин, мультфільми, аудіоказки, ігри, сценарії свят, ілюстрації та окремий розділ для батьків.



8.   “Кращі казки світу” – гарно проілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки з усього світу українською мовою.




9.   “Читанка – дитяча публічна онлайн-бібліотека, в якій містяться книги українською мовою, які вже не можна придбати у книжкових магазинах. Однак ви маєте можливість завантажити на комп’ютер чи інший пристрій будь-яку з книг представлених на сайті.



10.  “МегаЗнайка” – сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. На ньому зібрана величезна кількість цікавої і корисної інформації: казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.



11.  “Весела Абетка – сайт, де зібрано безліч оповідань, загадок, казок, ігор, віршів, цікаво викладених для дітей відомостей з різних галузей знань.
Ідея проекту та наповнення належить Миколі Владзімірському із Севастополя.

12.  “Дітвора – сайт створений батьками для батьків. Тут зібрано безліч матеріалів з відповідями на повсякденні запитання стосовно батьківства. Для вас доступні такі розділи: вагітність, немовля, дитина, родина, здоров’я, життя, знання, позитив та творчість.


13.  “Янко Гортало – чудовий україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.

14.  “З любов’ю до дітей– мабуть, один з найкращих україномовних сайтів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, відеозагадок, розвиваючих уроків, казок, творчих майстер-класів та дитячих пісень українською мовою.


15.  “Японські народні казки – якщо ваш малюк вже знає напам’ять традиційні українські казки про Котигорошка, Колобка та Лиса Микиту, то саме час зачитати йому казки “країни сонця, що сходить”. На даному сайті зібрані найпопулярніші казки японського народу, в яких відображається його побут, звичаї, культура, прагнення й ідеали.





Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» – це максимум достовірних відомостей про все, що стосується питань освіти: від дитячого садка до аспірантури.Тут ви знайдете всю інформацію, необхідну школярам, студентам, викладачам і батькам, яку розподілено по рубриках за основними освітніми напрямами, ланками і дотичними темами:«Офіційно» – містить накази та оголошення МОН, ВРУ, КМУ, НАПН, КМДА тощо, а також інтерв’ю і коментарі високопосадовців щодо знакових подій та процесів;«Освіта» – найбільша рубрика, що охоплює новини про події всієї освітянської спільноти – від дошкілля до віщої школи. Проте, обравши в меню певний розділ, можна ознайомитись із подіями конкретної освітянської ланки.

Використовуючи найсучасніші методи і підходи до проектування ресурсів такого типу, Всеукраїнський освітній портал "Острів знань" має на меті створення потужного соціально-освітнього простору, який об’єднає між собою учнів, педагогів та батьків, і призначатиметься не лише для обміну інформацією, а й для обговорення питань і проблем, що виникають в галузі освіти, реального їх розв’язання наявними засобами й ресурсами. Основними інструментами даного комплексу є інформаційні, технологічні і комунікаційні можливості Інтернет.


ВихованняДошкільне виховання - один з найважливіших етапів формування особистості, а живий діалог серед захоплених однією справою - безумовна складова успіху.
Ми знаємо, як складно знайти актуальну інформацію по методології навчання, як при появі певного досвіду з'являється бажання поділитися з колегами своїми напрацюваннями та почути думки. Ми всі це знаємо. І тому пропонуємо Вам інформаційний портал, де Ви можете знайти все, що може знадобитися для роботи.
Vihovateli.com.ua - портал для вихователів і педагогів.
Є чим поділитися з колегами? Виникла необхідність обговорити нову методику або ідею? Опублікуйте свої навчально-методичні матеріали, конспекти занять, сценарії свят та багато іншого. Ми зафіксуємо Ваше авторське право на поданий текст, а Ви зможете поділитися своїм унікальним досвідом з колегами.
Загляньте в наші розділи - ми впевнені, що Vihovateli.com.ua стане Вашим помічником у нелегкій справі освіти дошкільнят.

Група Всеукраїнського порталу "Скарбничка вихователя "для вихователів, батьків та всіх, кого цікавить дошкільна освіта. Тут ви знайдете безліч цікавих електронних матеріалів, які можна завантажити безкоштовно чи придбати за символічну плату. Після накопичення електронних матеріалів від 300 грн., учасник долучається до VIP-зони "Скарбнички вихователя", після чого має спеціальні пропозиції, недоступні звичайним учасникам.
В спеціальних темах обговорень ви можете попросити поради, допомоги чи допомогти комусь!
На сайті Всеукраїнського порталу у педагогів є можливість опублікувати власний матеріал та отримати електронний сертифікат.





У нашій бесіді можливо спілкуватися на різні теми, познайомитися з колегами з різних куточків України, поділитися враженнями про проведене свято, або обговорити свято, яке наближається, проблеми колег, також особисті і сімейні проблеми. Звернутися з проханням про допомогу.
Є все, що стосується основних свят в дитячому садочку: сценарії, пісні, танці, костюми, оформлення, а також сценарії і основний матеріал для розваг в дитячому садку для дітей і дорослих.

1
І
в
а
н
і
ц
ь
к
а
Т
е
т
я
н
а

21.   Іваніцька Тетяна. Світ пальчикових ігор - методичний посібник з розвитку дрібної моторики у дітей дошкільного віку


   
У посібнику запропоновано системний підхід до організації роботи по розвитку дрібної моторики, розкрито особливості методики проведення роботи по розвитку дрібних м’язів рук. Підібрано серію ігор і вправ для дітей різного віку. 

Рекомендовано для студентів дошкільного відділення, працівників дошкільних закладів, батьків.  Масаж, Вправи з пальчиками, Ігри з предметами з оточення, Ігри з іграшками пальчикового театру, Пальчиковий тіньовий театр.


Посібник з гарними ілюстраціями, які можна використати у своїй роботі.



МОРАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

                        12 патріотичних мультиків


       Телеканал ПлюсПлюс підготував для дітей серію цікавих мультфільмів про Україну «Це – наше і це – твоє», які можуть допомогти батькам розповісти дітлахам про винаходи українців. 
Проект «Це – наше і це – твоє» налічує 12 коротких мультфільмів з оригінальною історією та цікавими фактами про Україну, серед яких – «Трембіта», «Літак Мрія», «Мапа», «Гасова Лампа», «Шлях з варягів у греки» та інші. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.  



















Коментарі

Дописати коментар